У мусульман почався Рамадан

Світ20 липня 201219242
У мусульман почався Рамадан
фото sunna.clan.su
Рамадан

У ніч на п'ятницю у мусульман розпочався Рамадан. Місяць Рамадан є одним з найбільш шанованих у мусульман і вимагає суворого дотримання посту.

Рамадан - дев'ятий місяць мусульманського (місячного) календаря. Відповідно до одного з п'яти стовпів ісламу, протягом місяця Рамадан правовірні мусульмани повинні поститися від ранкового намазу до вечірнього намазу. Піст також називається "Рамадан", як і місяць.

Від суворого посту звільняються душевнохворі мусульмани і діти. Хворі, мандрівники, вагітні та жінки, які годують немовлят, також можуть не тримати посту, проте вони відпрацьовують його після зникнення причини, що тимчасово звільняє їх від цього обов'язку.

Початком кожного місяця ісламського місячного календаря вважається наступний день після молодого місяця. Місячний календар коротший за григоріанський приблизно на 11 днів, тому щорічно дата початку Рамадана зсувається приблизно на 11 днів назад щодо сучасного календаря. Необхідно також враховувати, що в одних мусульманських країнах перший день Рамадану визначається астрономічними обчисленнями, а в інших - безпосереднім спостереженням за Місяцем, або може бути визначений на підставі оголошення авторитетних в мусульманському світі людей. У зв'язку з цим, початок релігійного свята може відрізнятися в залежності від країни перебування або погодних умов.

Більшість мусульман починають і закінчують піст відповідно до рішень саудівських суддів. Шиїти керуються розрахунками, які розробляються в Ірані.

Закінчується Рамадан святом розговіння, який називають Ід аль-Фітр по-арабськи, або Ураза Байрам у тюркомовних.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук