У музеї «Територія терору» відбудеться фотовиставка, присвячена Євромайдану

У Львові у вівторок, 12 грудня, у музеї «Територія терору» відбудеться відкриття виставки «Особисті історії Революції Гідності», повідомили у музеї.

Упродовж листопада музей проводив збір світлин та артефактів, пов’язаних з Євромайданом. За цей час надійшло понад тисячу світлин від 35 авторів з різних куточків України. Також до формування виставки долучилось Студенське братство Львівщини та Музей Революції Гідності з Києва.

«Виставка «Особисті історії Революції Гідності» презентує ключові події перебігу Революції гідності крізь призму індивідуального досвіду її учасників та свідків. Саме такий досвід показує багатогранність людських відчуттів під час буремних події революції, котрі виходять за рамки спрощеної оціночної системи «свій» «чужий»: тут, в очах «майданівців» можна побачити страх, впевненість, сум, відчайдушність, відповідальність – палітру природніх людських емоцій. Ця виставка апелює до розуміння цінності життя людини, прав та обов’язків, свободи та відповідальності громадянина через переосмислення насильства, застосованого проти мирних демонстрантів», – зазначили організатори.

Виставка працюватиме протягом 12-15 грудня. Надалі – щочетверга і щоп’ятниці з 10:00 до 18:00 – до 14 лютого.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук