У музеї «Тюрма на Лонцького» відкрили виставку про жінок у Другій світовій війні

Кожну історію разом із фотографією жінки перетворили у інформаційні плакати

Національний музей-меморіал «Тюрма на Лонцького» відкрив банерну виставку «Війна не робить винятків. Жіночі історії Другої світової». Виставка розповідає 12 історій українських жінок у Другій світовій війні – від матері-героїні до полковниці морської піхоти, інформує прес-служба ЛМР.

Виставку створили до Дня перемоги над нацизмом на замовлення Українського інституту національної пам’яті. В інституті підготували 12 історій жінок, які жили у часи Другої світової. Кожну історію разом із фотографією жінки перетворили у інформаційні плакати, а детальніше про їхні долі можна прочитати на сайті інституту.

«Ідея  проект виникла цього року. Коли проводимо пам’ятні заходи, присвячені різним подіям, Український інститут національної пам’яті говорить про них через історії окремих людей. Таким був наш проект, присвячений Голодомору, «Люди правди». Таким є і наші «Жіночі історії Другої світової». Ми зважили кілька факторів: по-перше, цього року 8 травня збігалося з Днем матері, а по-друге – тема жінки і війни стала дуже артикульованою, це частково пов’язано також із тим, що  Світлана Алексієвич отримала Нобелівську премію», - розповіла про проект співробітниця Інституту національної пам’яті Вікторія Яременко.

На цій підбірці інститут обіцяє не зупинятися, тут обіцяють продовжувати накопичувати матеріал про жінок у Другій світовій.

Подивитися виставку можна у приміщенні «Тюрми на Лонцького» на вул. Бандери, 1 з 10:00 до 17:00.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук