У НАТО розкритикували Україну за повільні реформи Міноборони і збройних сил

У Північно-Атлантичному Альянсі (НАТО) вважають швидкість реформ в українських Збройних силах і Міністерстві оборони недостатньою.

«Україні потрібно провести величезну роботу. Збройні сили України потребують глибинних змін. Ми готові допомогти їй у цьому. ... Українській стороні потрібно провести більше реформ, і це необхідно здійснювати швидше. Поради і підтримка, яку ми даємо, були б значно ефективнішими, якби в Міноборони та в армії була більша налаштованість на реформи… У достатній мірі її не спостерігається. Я скажу це прямо», – заяви вспецпредставник генсека НАТО Джеймс Аппатурай в інтерв’ю Радіо Свобода.

За його словами, президент, прем’єр-міністр і міністри в Україні прагнуть реформ і демонструють відповідну політичну волю.

«На нижчому рівні українські структури реформуються дуже повільно. І це не проблема окремих людей. Система загалом є дуже повільною. Я би не сказав, що немає бажання реформ, але їхня швидкість є дуже повільною. Ми закликаємо Міноборони, МЗС, МВС провести болючі, але такі необхідні зміни», – додав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук