У неділю українці відзначатимуть День матері. В родині Чубаїв мама — в особливій пошані

СуспільствоОксана Сенишин, 8 травня 2015, 21:45 899 0

Вона дала життя, першою стала свідком перших наших кроків і до неї ми «летіли» зі своїми переживаннями. Цими вихідними українці дякуватимуть за любов своїм матерям. Адже саме у них — найніжніші руки і найчуйніше серце, не залежно від того скільки років нам, їхнім дітям. У День матері не забудьте пригорнути і свою.   

У родині Чубаїв все крутиться навколо цієї жінки.

«Я тілько дітей бавила. Дуже, я щаслива, маю гарні діти, гарні внуки. Правнуків 11. То як я можу бути нещаслива?», — розповідає «голова» родини Чубаїв Стефанія Савка.

Пані Стефа, ділиться таємницею, будувала свою родину на любові.

«В першу чергу вчили добра, «Отче наш вчили». О, то в першу чергу», — каже жінка.

Вона мала чудове сопрано, кажуть діти, співала в церковному хорі, попри свої п’ять класів польської школи в селі. Однак найясніше в цьому домі пам’ятають колискові пані Стефи.

А от донька — Галина — дружина поета Грицька Чубая та мама співака Тараса Чубая, першою ще в радянській Україні влаштувала у Львові День матері. Адже її мама була добрим прикладом навіть у стосунках з батьком.

«Дуже любилися. Вони так за ручки трималися все своє життя. Це просто зразок — ну. в ідеалі нічого, звичайно, нема, але це зразок такої здорової нормальної родини», — пригадує донька Стефанії Савки Галина Чубай.

А тепер і донька, вокалістка гурту «Джалапіта» —  Соломія — добре знає, як правильно виховувати дітей.  Її Олекса народився з діагнозом аутизм. А вона, як мама, лікує його любов’ю.

«Олекса любить говорити: «Мама, мамочко, матусю, я в тебе вкохався». І ти вже цвітеш і пахнеш. Аби сидить, гортає якусь книжку: «Мамочко, ти в мене квасива». І ти тоді цвітеш», — розповідає внучка пані Стефи, вокалістка гурту «Джалапіта» Соломія Чубай

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук