У Нідерландах усі електропотяги перевели на живлення від вітрової електроенергії

СвітВолодимир Пиріг, 10 січня 20175050

Починаючи з 1 січня 2017 року, 100% електропоїздів в Нідерландах живляться від енергії, що виробляють вітрові електростанції.

Таким чином, оператор голландської залізниці – компанія NS – стала першою в світі залізничною компанією, яка отримує 100% електроенергії з енергії вітру, повідомляє Центр транспортних стратегій з посиланням на Вrightvibes.

Енергією залізничну компанію забезпечує енергетична компанія Eneco. Таким чином, 1 200 000 поїздок для близько 600 000 пасажирів щодня тепер здійснюються без будь-яких викидів CO2.

Для залізничних перевезень потрібно 1,2 млрд кВт*год вітряної енергії в рік, що приблизно дорівнює кількості енергії, яку споживають усі домогосподарства Амстердама за рік.

Партнерство з NS дозволило Eneco істотно інвестувати в розширення своїх парків вітрових турбін. Крім того, NS взяла на себе зобов'язання знизити споживання енергії на 2% в рік.

Спочатку Eneco і NS планували перевести всі електропоїзди на живлення від енергії вітру до 2018 року. Але компанії змогли прискорити цей процес і досягли своєї мети на рік раніше. Половина від необхідної електроенергії буде поставлятися з низки нових вітрових електростанцій в Бельгії і Скандинавії, з якими були спеціально укладені контракти під цей проект.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук