У німецькому місті оголосили збір допомоги для потребуючих львів'ян

СуспільствоГанна Власюк, 16 лютого 20157600

Громада католицької церкви у німецькому місті Ґьотінґен оголосила про збір допомоги для мешканців Львова, які опинились в скруті.

Допомогу збирають щочетверга з 15 до 18-ої години у церковному приході католицької церковної громади Марії Цариці Миру в одному із районів Ґьотінґена Ґайзмарі, пише регіональна німецька газета Die Hessische/Niedersächsische Allgemeine (HNA).

"Населення в Україні страждає від наслідків протистоянь на сході країни. Відтак католицька громада Ґьотінґена підтримує акцію допомоги", - йдеться у повідомленні видання.

Католицька церква "Марії, цариці миру" у Ґайзмарі вже 12 років є місцем, де українська греко-католицька громада півдня землі Нижня Саксонія влаштовує Службу Божу кожної другої та четвертої неділі.

Ініціаторами нинішньої акції зі збору допомоги для львів'ян стали мешканка Ґьотінґена Квітославака Гамбе разом із священиком з Ганновера. Речі для потребуючих збирають під гаслом "Ми хочемо разом допомогти!".

Збиратимуть речі до 12 березня. Приймаються також грошові пожертви, які можна перерахувати через офіс приходу. Керівництво громади також закликає охочих допомогти із сортуванням та завантаженням пожертв.

Всередині березня пожертви за допомогою транспорту будуть відправлені до України.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук