У парку «Знесіння» облаштували «Стежку здоров’я» протяжністю майже 3 кілометри

СуспільствоХристина Станько, 10 жовтня, 18:50 726 1

У львівському парку «Знесіння» облаштували «Стежку здоров’я». Її довжина майже 3 км. Кожен охочий зможе там безкоштовно зайнятись спортом та водночас зрозуміти — наскільки вартісна є природа. Адже проект поділили на 2 етапи: дослідницький і практичний.

На першому етапі автори проекту дослідили вартість усіх благ, які парк дає людям. Це чисте повітря, формування мікроклімату, чиста вода та оздоровлення. Відтак, перевели ці результати у реальні гроші, що й вказали на стендах. На другому – облаштували тренажерний майданчик разом із практичними вказівками, аби відвідувачі правильно змогли виконувати вправи.

Керівництво парку планує й далі в цьому напрямку облаштовувати та вдосконалювати парк, а також ще більше заохочувати людей займатись фізичною активністю і підтримувати своє здоров’я.

Ганна Хомечко, керівниця міжнародної благодійної організації «Екологія-Право-Людина» каже: «Проект «Стежка здоров’я» – один із етапів такого комплекснішого проекту, який має реалізовуватись саме в цьому парку, адже сюди приходить багато людей. Ця стежка полягає в кількох етапах. По-перше, ми провели оцінку вартості екосистемних послуг, тобто вартість усіх благ, що дає парк. Все це ми оцінювали у фінансовому еквіваленті, щоб показати людям наскільки цінна природа, якою вони користуються».

Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» разом із Міністерством закордонних справ Чеської республіки витратили на цей проект 80 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук