<

У парку «Знесіння» відкриють «Маршрут здоров’я»

31 серпня 201216400
У парку «Знесіння» відкриють «Маршрут здоров’я»
фото galleryua.com
Парк "Знесіння"

8 вересня, у День фізкультури та спорту, на карті Львова з’явиться нове місце для спортивного відпочинку та активного дозвілля – у парку «Знесіння» відкриють «Маршрут здоров’я».

«Маршрут здоров’я» - це промаркований маршрут протяжністю 2 км, призначений для велопрогулянок. Він розрахований на людей з різним рівнем фізичної підготовки, таким чином, ним зможуть скористатися і дорослі, і діти, - повідомили у прес-службі Львівської міської ради. Уздовж маршруту будуть нанесені позначки, що визначатимуть напрямок руху, а на території парку встановлено інформаційні стенди з картою маршруту.

«Місце знаходження «Маршруту здоров’я» обрано невипадково. Паркова зона віддалена від дороги, що забезпечує майже повну відсутність автотранспорту та загазованого повітря. Маршрут проходить через оглядові майданчики, які відкривають панораму міста, Святовидове язичницьке капище та інші цікаві місця, що також будуть позначені на інфостендах», - зазначають у мерії.

«Прокладаючи маршрут, ми закликаємо львів’ян піклуватися про своє здоров’я. Маємо надію, що час, проведений на маршруті, буде корисним для їх здоров’я», - каже Олександр Блонський, виконавчий директор АТ «Галичфарм», яке зініціювало створення маршруту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук