У Польщі частково відкриють реєстри сексуальних злочинців

СвітАндрій Стець, 2 жовтня 20171850

У Польщі з 1 жовтня частково відкривають реєстри сексуальних злочинців. Реєстри цих злочинців будуть доступні для поліції, судів, прокуратур, а також керівників шкіл і літніх таборів для відпочинку дітей, повідомляє «Укрінформ».

До реєстру з обмеженим доступом потраплять усі особи, які вчинили злочини на сексуальному ґрунті - понад 3000 поляків.

Як повідомляється, з 2018 року реєстри найнебезпечніших сексуальних ґвалтівників, зокрема рецидивістів і педофілів, яких у Польщі, за даними Мін'юсту, є близько 800 осіб, будуть у відкритому доступі в мережі інтернет.

Для того, щоб не потрапити з наступного року у відкритий реєстр, особи, які вчинили тяжкі сексуальні злочини, матимуть два місяці, щоб оскаржити в судах оприлюднення своїх даних. Остаточно рішення в цих випадках прийматимуть суди впродовж декількох місяців.

Також з наступного року у відкритих реєстрах усі охочі зможуть знайти інформацію про сексуальних злочинців - ім'я та прізвище, дату і місце скоєння злочину, юридичну кваліфікацію злочину, населений пункт, де проживає колишній злочинець, і його фотографію.

У той же час рішення влади відкрити реєстр особливо небезпечних сексуальних злочинців викликало неоднозначну реакцію у польському суспільстві. Зокрема, суспільство сексологів Польщі переконане, що відкриття реєстрів не стане ефективним засобом зменшення загрози вчинення злочинів на сексуальному ґрунті, а колишнім ґвалтівникам закриє шлях до нормального функціонування в суспільстві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук