У Польщі не розрахувались з виконавцями робіт до Євро, – ЗМІ

СвітХристина Нога, 6 червня 20126881
У Польщі не розрахувались з виконавцями робіт до Євро, – ЗМІ
фото 2012ua.net
Стадіон у Варшаві

Публіцист видання «Факти» (Польща) Лукаш Важеха попри радісну святкову атмосферу чемпіонату Євро-2012 наголошує також на «людській драмі»: люди не отримають коштів за виконані роботи. Про це пише 6 червня польське видання Rzeczpospolita.

Видання цитує публіциста: «Поки задоволені собою представники влади позують фотографам в футбольних формах і вихваляються своїми досягненнями, триває драма звичайних людей. Людей без перепусток УЄФА, але також без оплачених за виконані роботи грошей. Після скандалу з субпідрядниками траси А2 (досі не отримали грошей) – вибухнув наступний, з субпідрядником Національного стадіону у Польщі». За інформацією Важехи, йдеться про непогашену суму у межах «від кільканадцять до навіть 100 млн злотих» за роботи на цьому об’єкті.

Важеха пише про наміри блокувати стадіон: «Підрядники у відчаї обіцяють блокувати Національний стадіон, якщо не отримають гарантії від координатора будівельних робіт Національного спортивного центру, що впродовж тижня отримають кошти. Напевно, прекрасно розуміють, що це їх останній шанс. Блокування «Народового» має сенс тільки під час Євро. Пізніше уряд може це проігнорувати».

Публіцист додає: «Десятки малих підприємств – на межі банкрутства, а Євро підготовлено за їх рахунок. Варіанти два. Або їх погрози і можливе блокування стадіону виявляться успішними і будуть надто серйозною проблемою для іміджу команди Туска, відтак вплинуть. Або уряд обере силове рішення, розраховуючи на те, що група осіб, які борються за свої права, не знайде підтримки серед підігрітих футбольними емоціями поляків».

Як інформував ZAXID.NET, раніше польські ЗМІ писали, що доїзд до стадіону в Гданську шокував іспанських журналістів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук