У Польщі викрили нелегальні тютюнові фабрики, на яких працювали українці

Підприємства виробляли сигарети у промислових масштабах

СвітЯ.І., 21 червня 20169251
Слідчі конфіскували декілька тон тютюну та готові сигарети

Працівники Центрального слідчого бюро поліції Польщі ліквідували дві нелегальні фабрики з виготовлення сигарет. Одна з фабрик працювала поблизу Варшави, інша – у місті Зєльона Ґужа, поблизу Кракова, інформує прес-служба поліції.

Як повідомила інформагенції PAP речник Центрального слідчого бюро поліції Агнєшка Хамелюш, на двох фабриках конфісковано понад 8 тонн сухого тютюну та 5 млн готових сигарет. Збитки бюджету від реалізації цієї продукції могли сягнути 50 млн злотих (325 млн грн).

«На обох фабриках були влаштовані сучасні виробничі лінії. Фабрика у Зєльоней Ґужі за хвилину продукувала 5 тис. сигарет. На другій фабриці, яка працювала у прушковському повіті, було дві виробничі лінії. Кожна з цих ліній продукувала упродовж доби 2 млн сигарет», - повідомила речник поліції.

Зловмисники мали промислове обладнання для виготовлення сигарет. Фото поліції

Згідно із неофіційною інформацією PAP, до роботи на нелегальних тютюнових фабриках могли використовувати українців. У будинку, окрім виробничих ліній, були об лаштовані кімнати для проживання. Слідство припускає, що до процесу могли були залучені кілька десятків осіб, які могли перебувати у Польщі нелегально.

Під час обшуку було виявлено 8 тонн сухого тютюну

«Ми проводимо слідство щодо цього. Люди могли бути зачиненими на фабриці упродовж 2-3 тижнів, їх змушували працювати по 12 годин на добу за дуже низьку платню без можливості контакту із близькими», - каже джерело в правоохоронних органах. Українці працювали у шкідливих для здоров’я  умовах – при високій температурі і високій концентрації пилу у приміщенні.

Поліція інформує, що у справі нелегальної тютюнової фабрики у Зєльоней Ґужі затримано вісім осіб. Як йдеться у повідомленні на сайті поліції, власники фабрики поблизу Варшави наймали на роботу іноземців, що приїжджали з-за східного кордону Польщі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук