<

У Польщі засновано пропутінську партію

СвітЛюбко Петренко, 23 лютого 201517451
У Польщі засновано пропутінську партію
Матеуш Піскорський

У суботу, 21 лютого, в Польщі відбувся установчий з’їзд партії «Зміна» ( Zmiana), яка стоїть на антиамериканських позиціях і домагатиметься тісніших зв’язків з Росією. Про це повідомляє на своєму сайті газета Rzeczpospolita.

«Змінівці» заявляють про намір виставити свого кандидата на наступних президентських виборах, які відбудуться 10 травня цього року. Проте ім’я майбутнього кандидата поки що не оголошувалося.

Один з ініціаторів нової політичної сили – Матеуш Піскорський, колишній депутат від скандально-відомої, євроскептичної партії  «Самооборона» (Samoobrona) Анджея Лєппера. Останнім часом він прославився своїми виступами в ефірі російського англомовного каналу Russia Today, в яких він виправдовує дії Москви в Україні й загалом на міжнародній арені.

Варто зазначити, що Піскорський був також «спостерігачем» на так званому «референдумі» в Криму і на «виборах» в самопроголошених «ЛНР» і «ДНР». Тоді він запевняв, що всі ці заходи «пройшли згідно зі законом».

Активним членом «Зміни» є також історик і публіцист Яцек Камінський. Свого часу він стояв на виразно націоналістичних, ксенофобсткх позиціях, у чому можна переконатися, читаючи його дописи в часописі «Myśl Polska» за 1990-і роки. Нині він відстоює комуністичні ідеї, працює редактором лівацького сайту Socjalizm Teraz. Камінський теж неодноразово відвідував окуповані території Донбасу, писав звідти антиукраїнські статті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук