У "МакДональдзі" заперечують, що ртуть могла потрапити до чізбургера

5 січня 20114711

Прес-служба «МакДональдзу» подала офіційну інформацію щодо випадку отруєння дівчини придбаним у цьому закладі харчування чізбургером, у якому містилася схожа на ртуть речовина.

Зокрема, в інформації прес-служби йдеться: "В закладі "МакДональдз" (Львів, проспект Чорновола 12, перехрестя з Липинського) відсутні прилади, що містять ртуть. У постачальників інгредієнтів впроваджено систему контролю за відсутністю металів та металічних предметів у продукції. Ми впевнені у відсутності можливості попадання ртуті при приготуванні нашої продукції. Зараз заклад інспектують фахівці СЕС, попередньо підтверджено відсутність ртуті у закладі. СЕС відбирає проби продукції для подальшої лабораторної перевірки та одразу повідомить про результати. Ми будемо діяти у відповідності до остаточних висновків СЕС та з безумовним пріоритетом на дотримання безпеки продукції.

Як пояснили ZAXID.NET у прес-службі "МакДональдзу", наразі заклад харчування на вул. Липинського не працює – тут триває перевірка, відбираються зразки продукції для аналізів. "Далі будемо діяти, як скаже санстанція", – зазначили у прес-службі.

Щодо інших закладів цієї компанії у Львові, то, як запевняють у прес-службі, наразі їх не закриватимуть.

Нагадаємо, дівчина отруїлась чізбургером із схожою на ртуть речовиною, який було придбано в "Макдональдсі", розташованому на вулиці Липинського у Львові.

Наразі міліція з’ясовує, чи ртуть потрапила у виріб ще у "Макдональдсі", чи пізніше, оскільки його купила одна подруга для іншої.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук