У Раду проходить 5 партій і «Свобода» на грані, – соціологи

Наталія Зубрицька, 12 вересня 201243
Голосування

Якби вибори до Верховної Ради відбулися в ці вихідні, то перемогу на них здобула б Партія регіонів. Про це свідчать дані соціологічного дослідження «Партійні списки і їх вплив на рейтингові показники партій», яке провела компанія «Нью Імідж Маркетинг Груп».

Згідно з результатами дослідження, партію влади готові підтримати 23,7% українців. За ВО «Батьківщина» готові проголосувати 19,6% респондентів, за КПУ – 8,5%. Так само впевнено проходять до наступного парламенту і нові політичні проекти – партії «УДАР» Віталія Кличка з 10,7% голосів і Партія Наталії Королевської «Україна - Вперед!» З 6,7% підтримки. Шанси на потрапляння у вищий законодавчий орган має і партія «Свобода» - 4,3%. Ще 19,7% респондентів  не визначилися з вибором.

За словами директора компанії «Нью Імідж Маркетинг Груп» Олега Синаюка, найміцніші електоральні групи у молодих політичних сил –публікація їхніх виборчих списків практично не відбилася на ставленні до них виборців.

«Електоральні групи молодих політичних сил – «УДАРУ» Віталія Кличка або Партії Наталії Королевської «Україна, Вперед!»  є більш задоволеними списками своїх партій, оскільки кризові процеси, що розвиваються в країні, вимагають радикальних змін і нових людей, здатних їх реалізувати», – зазначив політичний експерт Дмитро Громаков. На його думку, саме цей фактор і став запорукою їхньої позитивної рейтингової динаміки.

«У той же час, базові гравці в особі ПР, «Батьківщини» і КПУ, не змогли запропонувати людям навіть нових осіб, не кажучи вже про нові орієнтири держави або правила співпраці між цими гравцями, які забезпечать стабільність в Україні», – говорить експерт .

Довідка

Опитування проводилося з 25 серпня по 3 вересня 2012 року. Методом особистого інтерв'ю вдома було опитано 1500 респондентів. В ході дослідження використовувалася випадкова вибірка, рівнонаповнена по областях, яка відображає структуру населення в містах і селах України за статтю і віком. Гранична помилка репрезентативності дослідження не перевищує 3,0%.

Дослідницька компанія «Нью Імідж Маркетинг Груп» працює на ринку соціологічних і маркетингових досліджень з 2003р. Є активним членом Української асоціації маркетингу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук