У рейтингу голів ОДА перемогли очільники Рівненщини і Волині. Цимбалюк – 19-й

4 березня 20114011

Голова Рівненської ОДА Василь Берташ, регіон якого був у числі лідерів протягом усього 2010 року, зайняв перше місце у рейтингу губернаторів. Друге місце в річному рейтингу і перше за підсумками четвертого кварталу зайняв губернатор Волині Борис Клімчук.

Такі дані рейтингу губернаторів, складеного тижневиком «Коментарі». Порівняння діяльності губернаторів проводилося більш ніж за 20 критеріями - від економічних і соціальних до демографічних та екологічних - виключно на основі офіційних даних Держкомстату.

Очільник Львівщини Михайло Цимбалюк посів у цьому рейтингу 19 місце, отримавши мінусову оцінку (-16 балів). Нагадаємо, за цим же рейтингом попередник Михайла Цимбалюка Василь Горбаль за підсумками трьох кварталів 2010 року був на 23 місці.

Із західноукраїнських областей це майже найнижчий показник. Гірший – у голови Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна, він – на 23 місці.

Тим часом Голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида у рейтингу опинився на 17-18 місцях, отримавши показники, як і його колега з Житомира.

Випереджають його голови Івано-Франківської (12-13 місце) та Чернівецької ОДА (11 місце).

Найгірші результати отримали керівники Харківської, Чернігівської та Сумської областей.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук