У рейтингу миролюбності Україна - 141-а

СвітЛюбко Петренко, 11 серпня 20148043

У рейтингу миролюбності Україна перебуває на 141 позиції. Більше того, вона потрапила до п'ятірки держав з найстрімкішим падіння індексу миролюбності, скотившись вниз на 30 позицій. Про це повідомляє Радіо 24.

Згідно із дослідженням Інституту економіки та миру, найбільш миролюбним регіоном залишається Європа: у топ-20 опинилось 14 європейських країн – передає Новое время. Так, наймиролюбнішими є Ісландія, Данія та Нова Зеландія.

Відзначили у рейтингу також Грузію, Кот-д'Івуар і Лівію, які продемонстрували найпомітніший поступ в подоланні войовничих настроїв.

Найменш миролюбною країною визнали Сирію, яка забрала «першість» в Афганістану.

Стрімке падіння України в рейтингу пов'язане із усіма подіями, що відбуваються в країні протягом останніх 9 місяців.

Показники України погіршилися за критеріями «відносини з сусідніми країнами» та «рівні організованого конфлікту», а також в меншій мірі - «ймовірність протестів із застосуванням сили» і «політична нестабільність». Також відбулося зниження показників за критеріями «кількість ув'язнених» і «важке озброєння».

Щодо Росії, то вона – на 152 місці. З таким показником вона – найменш миролюбна країна серед членів Ради Європи.

Також укладачі рейтингу назвали 10 країн, в яких у найближчі два роки очікується погіршення миролюбних настроїв. Це Замбія, Гаїті, Аргентина, Чад, Боснія і Герцеговина, Непал, Бурунді, Грузія, Ліберія і Катар.

До глобального індексу миролюбності входить 162 країни. Рівень миролюбності, насильства або загрози насильства у них оцінюють за 22 критеріями.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук