У рейтингу недовіри українців лідирує Верховна Рада

У рейтингу недовіри українців лідирує Верховна Рада

70% українців не схвалюють діяльність президента України Петра Порошенка, 82% - Кабміну під керівництвом Арсенія Яценюка, 83% - Верховної Ради. Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного групою «Рейтинг».

3% респондентів відповіли, що повністю схвалюють діяльність Президента, 22% - радше схвалюють, ніж ні, і 42% - зовсім не схвалюють, 28% - радше не схвалюють, 6% не змогли відповісти.

На таке ж запитання про уряд лише 1% опитаних відповів, що повністю підтримує діяльність Кабміну, 11% підтримують, 57% категорично не підтримують, 25% не підтримують, 5% не змогли відповісти.

Лише 1% респондентів відповів, що повністю схвалює діяльність Верховної Ради, 10% - радше так, ніж ні, 52% повністю не схвалюють, 31% не зовсім схвалює, 7% не змогли відповісти.

Опитування проводили на замовлення Міжнародного республіканського інституту по всій території України, крім окупованих територій Криму і Донбасу, з 19 по 30 листопада 2015 року. Усього було опитано 1 800 повнолітніх респондентів. Похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Зазначимо, що згідно із опитуванням мер Львова Андрій Садовий має найвищий позитивний рейтинг серед українських політиків. 41% українців до нього ставляться позитивно, а 40% - негативно. Прикметно, що Садовий взагалі виявився єдиним політиком, у якого позитивний рейтинг перевищує негативний.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук