У римському Колізеї за акт вандалізму затримали російського туриста

СвітРоман Ганкевич, 21 листопада 20146421
У римському Колізеї за акт вандалізму затримали російського туриста

У Римі затримали туриста з Росії, який видовбав на стіні Колізею букву «К».

Про це в п'ятницю, 21 листопада, повідомляє ТАСС.

У дирекції музею розповіли, що один з наглядачів помітив акт вандалізму, після чого в ситуацію втрутилися карабінери.

«Вони встановили національність порушника і пред'явили звинувачення. Якими наслідками це обернеться для туриста – затриманням, штрафом чи якимось іншим адміністративним покаранням – тепер залежить від правоохоронців», - сказали в дирекції Колізею.

Як зазначає ТАСС, видовбана на внутрішній стіні амфітеатру буква «К» шириною в 17 і висотою в 25 сантиметрів добре помітна. Фахівці управління по збереженню археологічної спадщини Риму оцінили завдані збитки, за їх словами – він досить істотний.

Це вже п'ятий подібний випадок в Колізеї у 2014 році. Щодня амфітеатр, побудований в першому столітті нашої ери, відвідують від 10 до 12 тис. осіб, а в найактивніші дні туристичного сезону кількість відвідувачів може досягати 25 тисяч.

Раніше, 6 жовтня, схожий випадок стався в Греції. Тоді затримали двох фанатів паркуру з Росії, які відпрацьовували трюк на стіні Парфенону в Акрополі, через що частина стіни храму завалилася.

Спочатку росіян спробував зупинити охоронець, але вони ніяк не відреагували на це, продовживши тренування на історичній частині стіни давньогрецького храму. Тоді на місце події приїхали співробітники поліції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук