У Рівному відкрили консультаційний центр для інвалідів
Інваліди Рівненщини відтепер зможуть отримати консультації з питань пошуку роботи і реалізації своїх можливостей у житті. Новий консультаційний центр відкрився у Рівному, на вул. Словацького, 3а.
Про це кореспондентові ZAXID.NET повідомила голова громадської організації “Молодіжний центр праці «Спеціаліст»” Наталія Савченко.
«Вже кілька днів інваліди, які шукають роботу, приходять до нас. Ми надаємо консультації для молодих людей з обмеженими фізичними можливостями, щоб вони могли реалізувати себе у житті. Свої професійні здібності та інформацію, яка може бути корисною при працевлаштуванні, люди зазначають у спеціальній анкеті. У свою чергу, знаючи проблему кожного з них, ми підказуємо де і як її можна вирішити, адже у місті працює ряд громадських організацій, які окремо займаються не лише працевлаштуванням, а й надають юридичну та психологічну підтримку при потребі. Люди з обмеженими можливостями можуть обрати професію, навчальний заклад, навчитися правильно шукати роботу та пропонувати свої послуги на ринку праці. Більшість інвалідів шукають роботу в офісі, що потребує від роботодавців створення спеціальних умов, - зазначила Наталя Савенко. - Натомість роботодавці для людей із особливими потребами пропонують вакантні місця на посаді бухгалтера або ж прибиральниці».