У Рівному закрили 15 порносайтів
У Рівному правоохоронці затримали 22-річного чоловіка, який займався розповсюдженням порнографії в Інтернеті. Затриманий відкрив у місті 15 порносайтів.
Хлопець завантажував на сайти відеопродукцію з «полуничкою» і брав з клієнтів гроші за її перегляд. Це приносило йому по 3-4 тисячі умовних одиниць щомісяця.
Молодий чоловік спеціально орендував приміщення для свого підпільного бізнесу. Там він обладнав технічний майданчик, щоб розмістити Інтернет-ресурси з протиправним контентом, – повідомили у відділі зв’язків із громадськістю обласного управління міліції.
Під час проведення обшуку у помешканні в молодика вилучили 38 системних блоків. Загальна сума цих серверів тягне на 160 тисяч гривень.
Щоб заробити більше грошей, рівнянин створив не один порно-сайт, а одразу 15 - де пропонував клієнтам відео на усі смаки. Користувачі ж розплачувалися із власником не готівкою, а переводили гроші на вказані рахунки. Скільки молодику уже вдалося заробити і як давно він цим зайнявся – поки невідомо.
«Нам все-таки вдалося вирахувати адресу цієї студії та її орендаря. Нині усю його комп'ютерну техніку конфіскували та відправили на дослідження експертам», - додають у відділі боротьби з кіберзлочинністю.
Чоловікові тепер загрожує до п'яти років позбавлення волі.