У Росії планують підвищити пенсійний вік до 65 років

СвітЛюбко Петренко, 28 квітня 20162290
У Росії планують підвищити пенсійний вік до 65 років

Міністерство фінансів Росії репрезентувало план пенсійної реформи, яка складається з шести пунктів. Зокрема, пропонується підвищити пенсійний вік до 65 років – повідомило російське видання lenta.ru у четвер, 28 квітня.

Підвищення пенсійного віку заплановано і для чоловіків, і для жінок. Проте відбуватиметься воно поступово з кроком 6-12 місяців на рік.

Крім того, Мінфін Росії наполягає на необхідності скоротити бюджетний трансферт в пенсійний фонд. Як зазначають експерти, фактично Мінфін пропонує тихо підвищити податки і понизити соціальні зобов'язання держави.

Ще одна пропозиція міністерства полягає у відмові від виплати пенсії (або хоча б її фіксованої частини) працюючим пенсіонерам. Мінфін тут посилається на радянський досвід і конвенцію Міжнародної організації праці.

Згідно з чинним російським законодавством, жінки починають отримувати пенсію з 55 років, чоловіки – з 60 років, тобто, як і за СРСР. Згідно з останнім опитуванням Національного агентства фінансових досліджень РФ, 66 відсотків росіян виступає проти підвищення пенсійного віку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук