У Росії помер актор Сергій Юрський

КультураК.С., 8 лютого14082
У Росії помер актор Сергій Юрський
Сергій Юрський у ролі Остапа Бендера

У Москві у 84 роки помер відомий актор театру та кіно Сергій Юрський. Його донька Дарья повідомила ЗМІ, що актор тривалий час хворів та перебував у лікарні.

Сергій Юрський народився у 1935 році в Ленінграді (зараз – Санкт-Петербург). З 1978 року Юрський жив та працював в Москві у театрі ім. Моссовєта. З 1991 року грав та ставив спектаклі на сцені театру «Школа сучасної п'єси».

Славу принесли йому ролі у фільмах «Людина нізвідки», «Любов і голуби», «Золоте теля» та у багатьох інших. Актор написав кілька книжок: «Хто тримає паузу», «Впізнавання», «Сюр», «Ежен Іонеско у перекладах Сергія Юрського» тощо.

Сергій Юрський не схвалював анексію Криму. «Можливо, ці актори мучилися і скрегочуть зубами, що Крим їм недоступний. Може, вони просто не знали, що до Криму можна було поїхати вільно і рік тому, і два... Якщо говорити про саму територію. Стародавні греки могли б дати право сучасним грекам заявити, що споконвічні землі Греції поширюються на півсвіту», - говорив він в інтерв'ю газеті «Сегодня».

Він завжди висловлювався і проти війни в Україні: «Це інша нація – дружня, історично пов'язана з Росією, але інша. Зараз Україна – це інша країна. А говорять про неї в такій тональності, як ночами в телевізійних передачах Мамонтова або Соловйова "хочемо – розженемо, хочемо – захистимо, а російська мова там має бути!" Хлопці, це не ваша справа».

Під час виступу у Харкові він також сказав: «я вважаю, що досить болісне відродження української мови – це благо».

Поховають актора на Троєкуровському кладовищі у Москві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук