У Росії стартувала виборча кампанія до Держдуми

Світ5 листопада 20110
У Росії стартувала виборча кампанія до Держдуми
фото yuga.ru

5 листопада в Росії офіційно починається виборча кампанія до Державної думи. Президент Дмитро Медведєв призначив вибори на 4 грудня, а на агітацію, за законом, відводиться місяць.

Експерти майже одностайно пророкують втрату "Єдиною Росією" конституційної більшості і значний успіх комуністів. Однак на практичній політиці це не позначиться. Для проведення будь-яких потрібних Кремлю законів "партії влади" досить простої більшості, а в тому, що вона в неї буде, мало хто сумнівається.
За даними останніх опитувань, рейтинг "Єдиної Росії" складає близько 40% і має тенденцію до зниження. При цьому близько чверті виборців не мають наміру голосувати за неї за жодних умов.
У четвер секретар президії партії Сєргєй Нєвєров говорив  про завдання зберегти "стійку більшість" у Держдумі в 250-270 мандатів.
"Єдина Росія", звичайно ж, отримає відносно більше всіх, спрацюють адміністративний ресурс і горезвісна система "паровозів", але напевно менше, ніж минулого разу", - зазначив генеральний директор Ради з національної стратегії Валєрій Хомяков.
Оглядачі твердять, що у суспільстві накопичилась втома від старих облич у владі і роздратування проти офіціозу. У цих умовах, на думку генерального директора Агентства політичних і економічних комунікацій Дмитра Орлова, "нічого не визначено, партіям доведеться боротися за виборця".
При цьому експерти впевнені, що якщо "несподівані повороти" трапляться, то вже точно не на користь "Єдиної Росії".
Крім того, аналітики вважають, що думські мандати, втрачені "Єдиною Росією", перейдуть, передусім, до комуністів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук