У Росії затримали бізнес-партнера українського нардепа Сергія Тарути

СвітВолодимир Пиріг, 7 лютого 20180

У Росії затримали одного із засновників «Індустріального союзу Донбасу» Олега Мкртчана, повідомив сам Тарута в коментарі «Українській правді».

«За моєю інформацією, Мкртчан затриманий. Йому висувають звинувачення в розтраті коштів, наданих державними банками. Швидше за все, йдеться про кредитні кошти Внешекономбанку, які використовувалися як для розвитку ІСД, так і для розвитку інших підприємств, якими Мкртчан володіє в РФ», – повідомив Тарута.

За словами бізнесмена, Мкртчан не тільки акціонер, а й гендиректор ІСД, відповідальний за всю фінансово-господарську діяльність корпорації.

«Наскільки мені відомо, його затримали на 2 місяці для слідчих дій», – додав Тарута.

У той же час бізнесмен нагадав, що з 2010 року не брав участі в оперативному управлінні діяльністю ІСД. «А в 2014 році мої активи в ІСД були заарештовані російськими судами, рішення яких я зараз оскаржую в міжнародних судах», – додав Тарута.

Компанія ІСД заснована в 1995 році. Є інтегрованою холдинговою компанією, що володіє пакетами акцій підприємств гірничо-металургійного комплексу. До складу корпорації входять Алчевський меткомбінат, Дніпровський меткомбінат, меткомбінат Dunaferr і ISD-Huta Czestochowa.

Контрольний пакет акцій ІСД належить пулу російських інвесторів, серед яких один з засновників металургійної компанії Євраз Олександр Катунін. Власниками ще 49,9% акцій ІСД були українські бізнесмени Сергій Тарута і Олег Мкртчан.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук