У Самбірському районі презентували результати проектів

Суспільствопромоція, 12 листопада 20142270

11 листопада у селі Луки відбулося громадське обговорення результатів впровадження мікропроектів у Самбірському районі.

 Мікропроекти були профінансовані Асоціацією  «Єврорегіон Карпати – Україна» у межах проекту «Карпатська мережа підтримки розвитку місцевих громад», котрий реалізується за кошти Посольства Фінляндії в Україні.

 Під час громадського обговорення було презентовано напрацювання мікропроектів. Серед них -

 «Заміна покрівлі   плоского даху будівлі Луківського НВК І-Шст.», «Капітальний ремонт приміщення ЗСШ І-ІІІ ступенів с.Михайлевичі Самбірського району», «Заміна вікон  на енергоефективні у Вощанцівській СЗШ  І-ІІІ ступенів», «Реконструкція фельдшерсько-акушерського пункту с. Баранівці» та «Покращення якості надання медичних послуг населенню Ралівської сільської ради та навколишніх сіл шляхом придбання медичного обладнання для  оснащення фізіотерапевтичного кабінету».

 Крім того, було представлено перспективи залучення коштів обласних програм та  програм міжнародної технічної допомоги для підтримки ініціатив місцевих громад, в тому числі в рамках обласного конкурсу мікропроектів.

 Як зазначила виконавчий директор Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна», координатор проекту Галина Литвин, високий рівень зацікавлення громад та реалізація п’яти мікропроектів-переможців засвідчила високий рівень самоорганізації громад Самбірщини, ефективну взаємодію громад з органами місцевого самоврядування та виконавчої влади задля вирішення проблем місцевого розвитку.

 Результатом стало не лише успішне втілення мікропроектів у галузях освіти та охорони здоров’я, а й мобілізація громад у підготовці та реалізації проектів у інших проблемних сферах місцевого розвитку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук