У «Самопомочі» заявили про необґрунтованість тарифів у сфері ЖКГ

Робоча група Верховної Ради дійшла висновку про необхідність зниження тарифів

Суспільство7 травня 201512211
У «Самопомочі» заявили про необґрунтованість тарифів у сфері ЖКГ

Діючі сьогодні тарифи для населення на природний газ, електроенергію, тепло- та водопостачання є необґрунтованими і потребують перегляду у сторону зниження. Про це у четвер 7 травня заявила депутат фракції «Самопоміч» Олена Бабак під час засідання робочої групи Верховної Ради з вивчення обґрунтованості тарифів.

За словами Олени Бабак, аналіз обрахунків, отриманих робочою групою від НКРЕ, НАК «Нафтогаз України» та Рахункової палати свідчить про необхідність перегляду тарифів з метою забезпечення їх обґрунтованої вартості.

За словами лідера парламентської фракції «Самопомочі» Олега Березюка,  при визначені теперішніх тарифів на газ для населення не були враховані понад 7 млрд м3 газу.

«Це вперше за 24 роки, без жодного популізму, були проаналізовані показники, з яких складається тариф на газ та тепло. І лише попередній аналіз дав змогу виявити понад 7 млрд м3 наявного газу, не врахованого при встановлені тарифу», – заявив Березюк, закликавши уряд  негайно виправити помилки та встановити економічно обґрунтовані ціни на газ та тепло.

«Крім того, особи відповідальні за встановлення завищених тарифів мають бути відсторонені і відправлені в прокуратуру», – сказав також Олег Березюк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук