У Шевченківському гаю відбувається благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом»

СуспільствоК.Р., 5 травня4710

У Львові відбувається 11-ий благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом»у Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького. Фестиваль організовує БО «Фундація Духовного Відродження» УГКЦ.

«Фундація Духовного відродження вітає усіх на цьому прекрасному фестивалі, який триває вже 11 років поспіль. Незважаючи на різні погодні умови, які у нас були — і сонце, і дощ, і навіть сніг, наші традиції не змінюються. Тому дякую усім вам, усім хто завітав до нас, щоб підтримати нас і ті благодійні цілі, які ми реалізовуємо цим заходом. Те, що ви тут маєте можливість бачити і в чому брати учать — це велика праця великої кількості людей. Тому, будьмо вдячними тим людям, які творять нам цю святкову атмосферу і насолоджуймося нею», — привітав учасників фестивалю диякон Ігор Колбасюк, директор БО «Фундація Духовного Відродження».

11-ий благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом» (усі фото ЛМР)

«Стабільність фестивалю в тому, що він відбувається за будь-якої погоди, адже ми його творимо разом. Хоча, яка б погода не була, завжди може бути причина по нарікати. Було б сонце — сказали б, що спека і земля суха. Коли дощ — то мокро і холодно. Але, ми приймаємо те, що є. Бо це нам дає Господь. Господь нас годує Своїм Словом, ми прийняли Його в Євхаристії, Він дає нам дар відчути один одного на цьому фестивалі. Том віддаймо Йому шану і подяку!», — звернувся до присутніх на фестивалі владика Володимир Груца.

«Наше життя — це суцільні зустрічі один з одним. І це щось унікальне. Цей фестиваль відбувається під гаслом «Святкуймо Воскресіння разом!» Важливо не забувати, що воскресіння відбулося, і ми про цю подію маємо пам’ятати не залежно від погоди і обставин. Сьогоднішня погода показуємо, що у житті не завжди нам є добре і комфортно. Не завжди маємо сприйняття інших людей, не завжди складаються плани так як ми бажали. Але ці обставини дає нам Господь, щоб у них ми свідчили про Нього і ділилися своєю вірою.

Зичу усім нам саме так пережити сьогоднішній дощ. Щоб у цьому дощі ми пережили радість Божої присутності і зустрічі один з одним. Зичу усім радості і Божого благословення», — наголосив владика Венедикт Алексійчук.

Організатор фестивалю БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ запрошує долучатися до заходів фестивалю усіх охочих. Сьогодні в гаю діють такі локації: театральний майданчик, молитва Taize, майстер-класи, молодіжний майданчик зі стендапами, інтелектуальний майданчик — спікери Юрій Підлісний, о. Тихон Сергій Кульбака, дитячий майданчик, співоче Поле, сімейний майданчик з Максимом Бондаренко та Віталієм Тимань, Наталія Орел та Слінгомами Львова та ін. Зокрема на співочому полі відбудеться великий концерт за участю Соломії Чубай, Джалапіти, гурту Dyko Brass, гурту «Три кроки в ніч», співачки Софії Федини, а також спеціальних гостей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук