У Швейцарії сьогодні - референдум щодо заборони куріння

СвітНаталія Зубрицька, 23 вересня 20126060
У Швейцарії сьогодні - референдум щодо заборони куріння
фото skaipatras.gr
Ілюстрація

23 вересня у Швейцарії проходить голосування щодо пропозиції заборонити куріння у громадських місцях.

Обмеження, введені два роки тому, були пом’якшені після наполегливого лобіювання з боку підприємств громадського харчування та великих тютюнових компаній, чиї штаб-квартири розташовані у Швейцарії.

На сьогодні у готелях та барах при готелях дозволено палити у спеціальних кімнатах для курців, однак противники паління кажуть, що це позначається на здоров'ї людей, які там працюють.

Опитування громадської думки показують, що швейцарці, які курять більше, аніж їхні європейські сусіди, швидше за все проголосують проти такої заборони.

Нагадаємо, в Україні 16 вересня  набрав чинності закон, що  передбачає заборону будь-якої реклами і стимулювання продажу тютюнових виробів, знаків для товарів і послуг, інших об'єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються тютюнові вироби.

13 червня  президент Віктор Янукович підписав закон, який передбачає повну заборону куріння у громадських місцях. Закон набуває чинності через шість місяців з дня його публікації, окрім деяких положень, які набувають чинності з дня, наступного за днем публікації цього закону.

24 травня Верховна Рада повністю заборонила куріння у громадських місцях. За ухвалення Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів» проголосували 366 народних депутатів

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук