У січні міськрада визначить компанію, яка впроваджуватиме е-квиток у Львові

СуспільствоЛілія Матвіїв, 10 грудня 20144990

У середу, 10 грудня, на засіданні робочої групи у Львівській міській раді відкрили конверти з пропозиціями, що надійшли на конкурс з вибору оптимальної моделі впровадження системи електронного квитка у Львові.

У конкурсі взяли участь ті компанії, які запропонували і технічне, і фінансове вирішення проблеми. Від учасників конкурсу чиновники хотіли дізнатись, де брати кошти на впровадження системи, чи можливо залучити гроші іноземних інвесторів і міжнародних фондів. 

Конверти зі своїми пропозиціями надіслали на конкурс 11 компаній: «ІВА-Україна», «Українська платіжна система», Консорціум «АСТЕК», Gemicle Inc., Еmoney Group, MST Global, «Автор», Scheidt & Bachmann, SoftServe, DataStream, «МАК».

Зокрема, представниця консорціуму «АСТЕК» розповіла, що все обладнання їхньої компанії – українського виробництва. Після впровадження системи консорціум обіцяє збільшення виручки від оплати проїзду у громадському транспорті на 30% при теперішній вартості квитка. Такий проект компанія вже успішно реалізовувала у київському метрополітені.

Представник «МАК» зазначив, що компанія пропонує вісім різновидів квитків із 8-ма рівнями захисту. За його словами, перевагою їх пропозиції є те, що приватні перевізники самостійно закуповують таку систему, тому можна обійтися без залучення бюджетних коштів.

Презентації проектів компаній розпочнуться 16 грудня і закінчаться 21 січня. У кінці січня чиновники планують визначити переможця.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук