Львівські студенти факультету електроніки презентували startup-проекти

Головні Новини за 05 грудняІрина Панчишин, 5 грудня 2014, 20:06 1318 0

На кафедрі радіофізики і комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені Івана Франка 15 студентів представили свої напрацювання.

Молодь розробила сім ідей. Це, зокрема, мобільний додаток, який допоможе шукати знижки на товари у вашому місті. Ще одна програмка – використовуючи смартфон та розумний холодильник, можна буде на відстані перевірити, що залишилось з продуктів у ньому.

«Наприклад, ви їдете з роботи і думаєте, що приготувати на вечерю. Вам не потрібно їхати додому, дивитись, що у вас в холодильнику, тоді думати, що з того зробити. Ви просто відкриваєте телефон, дивитесь, що у вас є, докуповуєте по дорозі продукти і готуєте», – розповіла студентка факультету електроніки Університету Франка Віра.

Ще одна ідея – крок вперед у медичній сфері. Студент пропонує автоматизувати документообіг у клініках, а ще зробити електронні картки пацієнтів.

Startup-проекти на кафедрі презентують вже четвертий рік поспіль. Їх реалізовують в рамках експерименту навчального курсу «Підприємництво в ІТ». «Важливим є впровадження, а ще важливіше – мислення студента, що він буде здатний будь-яку ідею реалізувати… йому не треба мати одну ідею по життю, він може мати сто ідей і як той корабель робити бізнес, заробляти гроші, створювати робочі місця, робити пізнаваним наше місто», – зазначив викладач факультету електроніки ЛНУ ім. І. Франка Ігор Катерняк.

Оцінюють роботи студентів і представники ІТ-компаній. На факультеті певні, що так заохочуватимуть студентів до новаторського мислення і генерування нових ідей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук