У Словенії «Карпати» забили московському «Локомотиву» три голи

Спорт6 липня 201314116
фото fckarpaty.com.ua
ФК "Карпати"

ФК «Карпати» у товариському матчі на тренувальних зборах у Словенії здобули перемогу над московським «Локомотивом». Поєдинок завершився із рахунком 3:2 на користь зелено-білих.

Як повідомляє сайт «Футбол 24», на 20-ій хвилині рахунок відкрив карпатівець Грегор Балажіц, а через 14 хвилин його колега по команді Павло Ксьондз забив ще один гол у ворота «Локомотива».

Третій м’яч «Карпати» забили на 73 хвилині. Гравці «Локомотива» намагалися взяти реванш і забили два голи - наприкінці першого тайму та на початку другого.

Зазначимо,що під час матчу «Карпати» і «Локомотив» пробили по одному успішному пенальті.

Нагадаємо, з червня ФК «Карпати» тренує Олександр Севідов. Після поразки «Карпат» у матчі 27 туру Прем’єр-ліги в Ужгороді від «Говерли» (1:2) головний тренер львівської команди Ніколай Костов подав заяву про звільнення за згодою сторін.

Додамо, 27 травня керівництво ФК «Карпати» вирішило виставити на трансфер 19 футболістів.