У Слов'янськ припинили підвозити питну воду

Виконувач обов’язків голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України Олександр Кравчук заявив, що у місто Слов’янськ Донецької області перестали підвозити питну воду. Про це повідомили в «УНІАН».

«Центральне водопостачання у Слов’янську припинено, підвезення питної води не здійснюється. Будівлю нашого лабораторного центру у місті пошкоджено і він практично не працює. Тому повноцінний епідемнагляд в місті неможливий», - заявив головний епідеміолог і попередив, що в зоні проведення АТО склалася потенційно ускладнена епідемічна ситуація, пошкоджено водогін, який постачав воду у місто. Однак, за його словами, всі підрозділи СЕС на території Луганської та Донецької областей працюють у штатному режимі – зокрема і в Слов'янську.

Кравчук стурбований фактом припинення роботи каналу Сіверський Донець - Донбас, від якого залежить водопостачання багатьох міст Донбасу.

«Щойно ми отримали листа від підприємства, яке займається водопостачанням в цьому регіоні з переліком населених пунктів, які будуть переведені на альтернативне водопостачання. У зв'язку з чим наші підрозділи посилять лабораторний контроль, в цих населених пунктах будуть здійснюватися додаткові протиепідемічні заходи», - сказав Кравчук.

Він також зазначив, що велику небезпеку становлять поховання загиблих у несанкціонованих місцях, бо це призводить до погіршення епідемічної ситуації, а тому після завершення АТО вся інформація щодо місць таких поховань повинна бути ретельно перевірена.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 5 червня в Слов'янську припинилася подача води у зв'язку з пошкодженням центрального водоводу. На даний час відремонтувати його неможливо через активні бойові дії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук