У списках на монетизацію субсидій перебувають 1,7 млн сімей

ЕкономікаАндрій Стець, 23 жовтня 20176600
Для виплат субсидій виділять близько 1,5 млрд грн

У списках на монетизацію субсидій перебувають 1,7 млн українських сімей, для виплат потрібно буде виділити близько 1 млрд 500 млн грн. Про це заявив віце-прем'єр Павло Розенко, інформує телеканал «112 Україна».

За словами Розенка, для виплат субсидій цим 1,7 млн сім'ям потрібно буде виділити близько 1 млрд 300 млн – 1 млрд 500 млн грн.

«Ця сума приблизно дорівнює 1 млрд 300 млн - 1 млрд 500 млн грн. Ми платимо цю суму за фактом економії за минулий опалювальний сезон. Ці суми є постійними і змінюватися не будуть. Це остаточні списки на 1,7 млн українських сімей», - сказав Розенко.

За його словами, грошей для виплат у державному бюджеті достатньо.

«Все є. Враховуючи те, що відповідна постанова Кабміну про початок цього процесу була прийнята ще в квітня», – заявив Розенко.

Як інформував ZAXID.NET, раніше стало відомо, що Міністерство фінансів розробило план переходу на грошові розрахунки за субсидіями, який передбачатиме три етапи.

Перший етап передбачатиме монетизацію розрахунків за субсидіями на рівні підприємств – постачальників послуг. На другому етапі – підготовка системи до проведення монетизації субсидій на рівні домогосподарств (створення необхідної інфраструктури, створення єдиного реєстру та бази даних субсидіантів і їх верифікація тощо). На третьому етапі відбуватиметься монетизація субсидій на рівні домогосподарств.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук