У справі про розтрату затримали двох керівників ОПЗ, – Холодницький

У справі про розтрату коштів «Одеського припортового заводу» затримано голову наглядової ради ОПЗ Сергія Перелому й першого заступника цього підприємства Миколу Щурікова, Про це заявив керівник Антикорупційної прокуратури Назар Холодницький. За його словами, їм незабаром оголосять підозру.

«Провадження за фактом протиправних дій з майном ПАТ «Одеський припортовий завод» за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст.364 Кримінального кодексу», – сказав Холодницький, якого цитує «Українська правда».

«Здобуто достатньо доказів для оголошення підозри у вчиненні розтрати коштів підприємства в особливо великих розмірів двом досить високим посадовцям», – заявив він.

За словами прокурора, правоохоронцями встановлено, що у травні 2015 року у першого заступника голови правління НАК «Нафтогаз України» Сергія Переломи, який водночас є головою наглядової ради ОПЗ, «виник умисел на розтрату коштів вказаного товариства на користь ПАТ «Укрнафта», де 50+1% належить приватним акціонерам».

«Через компанію «Енергоальянс», яка діяла за угодами про спільну діяльність, було здійснено закупівлю природнього газу на суму 250 млн гривень. Через «Енергоальянс» по необґрунтовано завищених цінах, з яких 3% мали залишитися на рахунках вказаного приватного підприємства, а інші із залишком – перераховані на рахунки ПАТ «Укрнафта», – сказав Холодницький.

«Перелома вступив у змову з першим заступником голови правління (ОПЗ) – першим заступником акціонерного товариства «Припортовий завод» Щуріковим. У період із травня до грудня 2015 року кошти ОПЗ шляхом зловживання своїм службовим становищем та укладання договорів на постачання газу за завищеними цінами на суму 205 181 833 гривні», – заявив він.

Холодницький поінформував, що «прийнято рішення про повідомленні підозри вказаним особам».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук