У США помер відомий журналіст та письменник Том Вулф

КультураАндрій Стець, 15 травня4170
У США помер відомий журналіст та письменник Том Вулф
фото Globallookpress
Найзнаменитіший журналіст США помер у віці 87 років

Відомий американський письменник і журналіст Том Вулф помер у віці 87 років. Незадовго до цього журналіста госпіталізували в одну з клінік на Манхеттені з інфекцією, повідомляє The New York Times.

Томаса Вулфа називають найзнаменитішим журналістом Америки. Він також є одним з найбільш комерційно успішних письменників в США, володарем восьми літературних премій. Том Вулф вважається засновником літературного напряму «нова журналістика». Сам термін був вперше згаданий Вулфом в 1973 році. Серед прийомів, які використовував Вулф, було використання живої мови героїв, відображення особистої позиції автора матеріалу, докладний опис сцен.

Вулф народився в 1931 році в Вірджинії. Працювати журналістом він почав з 1956 року, співпрацюючи з місцевою газетою. У якості штатного журналіста The Washington Post він отримав премію Гільдії видавців періодичної преси за матеріали, присвячені революції на Кубі.

Велику популярність Вулф отримав як письменник. Його перша книга, опублікована в 1965 році, називалася «Цукеркорозмальована апельсиннопелюсткова обтічна крихітка». У числі його творів - романи «Багаття амбіцій», «Чоловік в повний зріст».

Як інформував ZAXID.NET, 2 травня пішов з життя відомий львівський журналіст Андрій Квятковський. 61-річний журналіст помер після інсульту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук