У США запровадили кредитку VISA Holodomor

СвітНаталія Зубрицька, 21 листопада 201111
У США запровадили кредитку VISA Holodomor

Українська національна федеральна кредитна спілка у США оголосила про випуск кредитної картки VISA Holodomor. 1% від обсягів щоденного використання картки власниками сплачуватиме Українська національна ФКС до місцевого Комітету із вшанування пам'яті жертв Голодомору. Таким чином організатори посилять фінансування заходів з висвітлення трагедії Голодомору 1932—1933 років.

Як повідомили у прес-службі Центру досліджень визвольного руху, картка дає можливість її власникам долучитися до підтримки акцій вшанування пам'яті жертв Голодомору, спрямованих на поширення правди про організований сталінською владою штучний голод українців та розуміння Голодомору як геноциду українського народу.

«Відтепер не лише політичними деклараціями та громадськими акціями, але й звичайними предметами щоденного вжитку українці мають змогу сприяти утвердженню правди про один із найстрашніших злочинів проти людства в ХХ столітті», — сказав голова дирекції Української національної ФКС Володимир Дробенко, презентуючи картку.

Голова Комітету із вшанування пам'яті жертв Голодомору у США Михайло Савків переконаний, що сьогодні Голодомор є однією із небагатьох проблем, які здатні по-справжньому об’єднати українство світу. «Кредитна картка VISA Holodomor є ще одним практичним кроком на шляху до такої єдності», — зазначив він.

Кредитна картка VISA Holodomor стане доступною для замовлення з грудня 2011 року.

Українська національна федеральна кредитна спілка обслуговує інтереси діаспори в Нью-Йорку та східних штатах США з 1965 року. Із активами на суму понад 135 млн доларів, Спілка надає весь спектр фінансових послуг своїм членам, кількість яких становить більше ніж 7 тисяч. Підтримка соціальних програм, освітніх і культурних проектів діаспори, а також громадських організацій України є одним із важливих напрямків діяльності Української національної ФКС.

Крайовий комітет США для визнання Голодомору Геноцидом 1932—1933 рр. охоплює 16 українських організацій та осередків, що проводять заходи з увічнення пам’яті жертв Голодомору і збереження спадщини тих, хто залишилися живими.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук