У Стебнику не ремонтували ліфти, але брали за це гроші

Дрогобицькі судді з’ясували, що ТОВ «Трускавецькурортліфт» не ремонтував міські ліфти, але отримував за це гроші. Історія мала місце у 2009 році. Саме тоді директор підприємства лише складав акти про виконання робіт, але ремонт не проводив. Акти підписував в.о. міського голови міста Стебник. З міського бюджету підприємство отримало загалом 31,8 тис. грн. Про це повідомляють «Наші гроші. Львів»  

Директор «Трускавецькурортліфту» гроші не крав – він просто використовував їх не на ремонт ліфтів , а на загальновиробничі потреби підприємства: оплату податків, закупівлю матеріалів та оплату послуг. Суд зазначив, що директор склав та видав завідомо неправдиві офіційні документи. Відтак, його засудили до року в’язниці. Покарання відбуватиме умовно.

В.о. міського голови, який підписував фіктивні документи, заплатить штраф у розмірі 850 грн. Крім того його позбавили права протягом року обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських обов’язків та займатися діяльністю, пов’язаною із розпорядженням матеріальними цінностями.   

І директор «Трускавецькурортліфт», і в.о. міського голови у вчиненому щиросердно розкаялися, – написано у вироку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук