У світі 150 млн людей хотіли б емігрувати до США

СвітНаталія Зубрицька, 20 квітня 20125043

США стали найбажанішою країною для потенційних мігрантів. Про це свідчить останнє опитування The Gallup Organization.

Приблизно 13% дорослих у світі або більше 640 млн осіб заявляють, що хотіли б переїхати на постійне місце проживання в іншу країну. А 150 млн з них хотіли б переїхати до США, перетворивши таким чином Сполучені Штати на найбажанішу для мігрантів країну.

Крім того, що 1 з 30 дорослих у світі хотів би переїхати до США, велика кількість людей хотіли б переїхати до Великої Британії (45 млн), Канади (42 млн), Франції (32 млн) та Саудівської Аравії (31 млн).

Найбільше бажання переїхати до США виявили особи з найбільш населених країн: з Китаю (22 млн), Нігерії (15 млн), Індії (15 млн), Бангладешу (8 млн) та Бразилії (7 млн). Разом з тим, така тенденція простежується не у всіх густонаселених країнах. Зокрема, громадяни Пакистану, Туреччини та Таїланду в меншій кількості виявили бажання іммігрувати до США.

Незважаючи на те, що велика кількість людей Китаю, Нігерії та Індії хочуть жити в США, ця країна є найбажанішою для більшості громадян інших країн.

Так, більш як 3 з 10 дорослих в Ліберії (37%) та Сьєра Леоне (30%) за можливості переїхали б до США. Цього прагнуть також 26% громадян Домініканської Республіки, 24% громадян Гаїті та 22% - Камбоджі. 

Дослідження було проведено шляхом телефонного опитування 452 тис. громадян в 151 країні світу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук