У Тернопільській області заборонили червоні прапори

Володимир Балита, 7 травня 2012218728
У Тернопільській області заборонили червоні прапори

Голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда заборонив використання 9 травня на території області символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки. Про це йдеться у підписаному ним розпорядженні.

У документі сказано, що розпорядження видане «у зв’язку з можливістю розповсюдження 9 травня на території Тернопільської області символіки неіснуючої тоталітарної держави – СРСР, комуністичної символіки та нацистської символіки, що зумовлює порушення положень статей 5, 20 Конституції України».

У розпорядженні вказано, що комуністичні та нацистські символи заборонено вивішувати на приміщеннях, будівлях і спорудах державної, комунальної та інших форм власності, пише УНІАН.

Керівникам правоохоронних органів області Кайда рекомендував 9 травня керуватися цим розпорядженням.

Контроль за його виконанням покладено на заступника голови облради Олега Боберського.

Нагадаємо, 26 квітня депутати Львівської міської ради сьогодні на сесії ухвалили рішення про заборону використання символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки на території міста. За таке рішення проголосували 74 депутати. У рішенні йдеться про заборону використання цієї символіки на будівлях державних установі комунальних підприємств Львова, а також під час проведення масових заходів.

3 травня прокурор міста Львів вніс протест на ухвалу Львівської міської ради про заборону використання прапора, що символізує перемогу у війні 1941-1945 років.

У відповідності до ч.3. ст.21 Закону України «Про прокуратуру», протест прокурора зупиняє дію опротестованого акта і він підлягає обов`язковому розгляду відповідним органом або посадовою особою у десятиденний строк після його надходження.

Однак, 8 травня депутати Львівської міської ради о 17.00 зберуться біля Меморіалу „Тюрма на Лонцького” у Львові (пл. Шашкевича), де проведуть сесійне засідання, метою якого „буде ухвалення ще одного рішення про заборону червоних прапоріву Львові”.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук