У Тернополі через негоду не можуть демонтувати головну ялинку
У Тернополі через пониження температури не можуть демонтувати центральну ялинку.
«Після підвищення температури повітря, приватне підприємство «Ялинка України» розпочне демонтаж центральної ялинки», - зазначив заступник начальника управління житлово-комунального господарства та екології міськради Андрій Дроздовський, - повідомили ZAXID.NET у міськраді.
«Згідно з умовами договору між цим підприємством та Тернопільською міською радою, управлінням житлово-комунального господарства і екології, «Ялинка України» монтуватиме та демонтовуватиме ялинку впродовж п’яти років», - зауважив Андрій Казимирович.
Триватиме демонтаж приблизно два дні. Усі прикраси, освітлення та, власне, саму ялинку буде передано на зберігання комунальному підприємству «Тернопільміськсвітло».
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleНагадаємо, головну ялинку у Тернополі встановили 24 грудня 2009 року. Загальна висота ялинки 22 метри. На придбання ялинки, її встановлення та на придбання іграшок та гірлянд з міського бюджету виділили 150 тис. грн.