У Тернополі пайовики «Укрбудінвест» пікетуватимуть ОДА, СБУ та прокуратуру

6 червня 201112842

У вівторок, 7 червня, пайовики ПП «ТФ Будівельник» розпочнуть о 10.00 масові акції протесту біля Тернопільської облдержадміністрації, обласної прокуратури, УМВСУ та УСБУ через невиконання підприємствами-учасниками корпорації «Укрбудінвест» своїх зобов’язань перед пайовиками.

Під час акції протесту будуть висунуті вимоги до голови Тернопільської ОДА та керівництва правоохоронних органів краю. Якщо влада не чутиме мітингувальників, акція стане безстроковою та масовішою, інформує «20 хвилин».

У зверненні пайовиків ПП «ТФ Будівельник» та інших підприємств-учасників корпорації «Укрбудінвест», яку очолює Зеновій Щепановський, зазначається, що «Укрбудінвест» не виконує своїх зобов’язань перед пайовиками щодо спорудження житла. Разом з тим, «від людей приховують результати перевірок, які ведуться на підприємстві, починаючи з грудня 2010 року. Більше того, підприємства корпорації продовжують залучати кошти від населення, укладати договори пайової участі у будівництві житлових будинків (у тому числі «задніми числами»). Таким чином можливість шахрайських дій не усунута до цих пір».

Люди вимагають у голови Тернопільської облдержадміністрації Валентина Хоптяна виконати обіцянку щодо передачі об’єктів незавершеного будівництва кооперативам та посприяти в пошуку нових будівельних підприємств; поінформувати всіх пайовиків про результати перевірки фінансового стану і господарської діяльності ПП «ТФ Будівельник» та підприємств корпорації «Укрбудінвест»; провести за рахунок коштів держбюджету або «Будівельника» будівельно-технічну експертизу об’єктів незавершеного будівництва та бухгалтерські експертизи фінансових операцій, пов’язаних з будівництвом житлових будинків; забезпечити переоформлення всіх дозвільних документів щодо будівництва житлових будинків на кооперативи з метою якнайшвидшої добудови об’єктів незавершеного будівництва.

Від органів прокуратури активісти вимагають об’єктивно розслідувати факти порушення законодавства посадових осіб ПП «ТФ Будівельник» та інших підприємств корпорації «Укрбудінвест» та притягнути їх до кримінальної відповідальності за шахрайство в особливо великих розмірах із фінансовими ресурсами, проведення будівництва без жодних дозвільних документів, що призвело до привласнення коштів пайовиків і неможливості виконання своїх зобов’язань перед ними.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • довбуш 6 червня 2011, 18:58

  яка х.йня пікетування.Простіше всю родину того шепановського взяти в заручники и якщо питання не вирішится- зарізати,повішати,спалити живцем і всі дєла

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук