У центральному апараті НБУ створено 11 нових департаментів

ЕкономікаО.Г., 14 січня 201511360

Нацбанк України оновив організаційну структуру центрального банку.

Згідно з повідомленням на сайті НБУ, у структурі центрального апарату створено низку нових структурних підрозділів, які будуть забезпечувати виконання регулятором своїх функцій.

Як уточнили в прес-службі НБУ, нові підрозділи створили на заміну старим. Реформування організаційної структури також передбачає зменшення ієрархічності з 6-12-рівневої до 4-рівневої. Врезультаті реформи буде зменшено чисельність персоналу у центральному апараті на близько 23%. До реорганізації в центральному апараті працювало близько 1,6 тис. людей, відтак після неї кількість працівників зменшиться приблизно на 360.  

НБУ також повідомив імена керівників нових департаментів. Директором департаменту відкритих ринків призначений Олег Чурій, директором департаменту методології - Hаталья Іваненко, директором департаменту платіжних систем - Hаталія Лапко, директором департаменту банківського нагляду - Світлана Фабер.

Також, директором департаменту інспектування банків призначений Василь Случ, директором департаменту фінансового моніторингу - Олексій Бережний, директором департаменту монетарної політики та економічного аналізу - Сергій Ніколайчук.

Крім того, в повідомленні вказується, що директором департаменту статистики та звітності призначений Юрій Половньов, директором департаменту грошового обігу - Віктор Зайвенко, директором департаменту інформаційної безпеки - Дмитро Лук'янов, директором операційного департаменту - Сергій Подік.

Згідно з повідомленням, вищевказані керівники департаментів до призначення працювали на керівних посадах у підрозділах НБУ, виконували аналогічні функції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук