У центрі Львова облаштували новий велопаркінг

СуспільствоЛілія Матвіїв, 21 листопада 20143510
У центрі Львова облаштували новий велопаркінг
http://www.lvivcenter.org/

У центрі Львова на вул. Богомольця неподалік Центру міської історії встановили новий велопаркінг. Місце для паркування велосипедів облаштували працівники ЦМІ.

Як розповіла ZAXID.NET заступник директора ЦМІ Ірина Мацевко, ідея велопаркінгу обговорювалась упродовж року.

«Ми вважаємо, що в місті, де настільки інтенсивний рух автомобілів, потрібно звертати увагу на альтернативні способи пересування. В Центрі міської історії та в інших офісах, розташованих поруч, працюють молоді люди, які часто приїжджають на велосипедах. Навіть попри те, що надворі скоро зима – люди не полишають двоколісного транспорту і дбають про екологію міста», – розповіла вона.

Перед тим, як встановити велостоянку, працівники ЦМІ намагалися спроектувати її конструкцію так, щоб вона не конфліктувала по вигляду з історичною забудовою на вул. Богомольця. Спершу Центр міської історії влаштував конкурс серед студентів-архітекторів. Було чимало цікавих ідей, проте вони не пасували до історичного середовища міста.

Радник міського голови Львова з питань розвитку велоінфраструктури Олег Шмід консультував активістів щодо практичності дизайну велостоянки під час проектних робіт. В кінцевому результаті був обраний варіант повторення рисунку металевої огорожі у вигляді «рондо».

Саму конструкцію паркінгу виготовили за місяць. Автором ідеї став віденський дизайнер Герберт Пастерк. Втілила ідею адміністратор приміщень ЦМІ Зоряна Слюсарчук, яка координує ремонтні і реставраційні роботи.

Ірина Мацевко також додала, що у центрі Львова місць для паркування двоколісного транспорту поки-що небагато.

«Ми хочемо розвивати інфраструктуру міста, активно співпрацюємо в цьому напрямку зі спільнотою lypneva.com та міськими активістами. Головна ідея таких нововведень – показати, що простір навколо людини може бути для неї зручним, а також навчити відчувати за нього відповідальність», – заявила вона.

Тут зможуть припаркуватися до 10 велосипедів. Велопаркінг є безкоштовним, користуватись ним можуть усі відвідувачі Центру міської історії, а також усі охочі мешканці міста.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук