У центрі Львова планують побудувати підземний паркінг на 600 місць

Сьогодні, 25 червня, у Львові нагородили талановитих молодих львівських дизайнерів Ірину Желіско та Олександра Гаращенко за створення дизайну підлоги на головній площі ТЦ «Форум Львів», який планують побудувати в центрі Львова. У його межах, зокрема, й передбачено підземний паркінг на 600 місць.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Львівської міськради.

Ірина та Олександр, які отримали нагороду в розмірі 10 тис. грн, мали нагоду не лише побачити точне місце, де знаходитиметься їхнє творіння, але й також отримали індивідуальну екскурсію по будівельному майданчику від архітектора, який розробив концепцію ТЦ «Форум Львів», Антоніо Лопес Романа (Т + Т Design). Відтак вони обговорили концепцію, архітектурні деталі та задуми.

Як зазначено в повідомленні, дизайн підлоги Ірини Желіско та Олександра Гаращенка найбільше асоціюється з містом, його індивідуальністю, історією, спадщиною та майбутнім. Так, перебуваючи на першому поверсі, відвідувачі помітять маленькі елементи, взяті з місцевої та національної культури, такі як писанка, вишиванка, гілка калини і т.д. А з верхніх поверхів відвідувачам відкриється головний «секрет» – картина лева, яка формується з цих маленьких зображень.

«Джерелом натхнення для концепції «Форум Львів» стало саме місто та його елементи, саме тому такий дизайн підлоги прекрасно відповідатиме концепції в цілому», – додав Антоніо Лопес Роман.

Довідка. ТЦ «Форум Львів» буде розміщено в центрі міста, на вулиці Під Дубом, недалеко від головної площі міста і знаменитого Оперного театру. На верхньому рівні триповерхового торгового центру буде кінотеатр, зона відпочинку і ресторани з видом на місто. Загальна площа проекту становить 70 тис. кв. м (орендована – 35 тис. кв. м). Підземний паркінг, що передбачається для обслуговування проекту, – перший такого типу в місті Львові.

Концепцію ТЦ «Форум Львів» розробила дизайнерська група Мульті T + T Design, відома своїми видатними концепціями містобудування й архітектурними концепціями. Місцевим архітектором виступає Львівський офіс «Тебодін Україна». Мульті розвиває торговий центр «Форум Львів» разом з місцевим партнером Галерея-Центр. Мульті і Галерея-Центр об’єднали зусилля з Будхаус Групп, що є акціонером «Форум Львів». Фінансування проекту забезпечується ЄБРР і УніКредит.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук