У центрі Львова відбулось свято на честь Дня Узбекистану

СуспільствоКатерина Родак, 22 вересня 20184650
У центрі Львова відбулось свято на честь Дня Узбекистану
фото ЛМР
Святкування Дня Узбекистану у Львові

У Львові у суботу, 22 вересня, святкували День Узбекстану, в рамках якого відбулись виступи танцювальних колективів, народних ансамблів, а також частування узбецьким пловом. Участь у відкритті заходу взяв Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан Алішер Хабібуллаєвич Абдуалієв, представники влади міста та області.

«Я коли йшов сюди, я ще здалека почув запах — запах смачного плову. І я бачу, що багато людей також прийшли на цей запах. Я хочу побажати всім смачного, тому що натуральний узбецький плов, а тим більше, коли він готується під патронатом посла, — це є щось унікальне. Гості міста це відчули й у день нашого міста, коли пан посол приїздив зі своєю командою. Це вже добра традиція. Я думаю, що, власне, ви розпочинаєте такий цікавий калейдоскоп, коли посли всіх країн будуть приїжджати до нашого прекрасного міста з нагоди днів, які нас поєднують — дні міста, дні ваших країн», - сказав під час урочистостей міський голова Львова Андрій Садовий.

Святкування Дня Узбекистану (фото ЛМР)

Як наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан Алішер Хабібуллаєвич Абдуалієв, такі заходи покликані сприяти співпраці між країнами у культурно-гуманітарній сфері.

«Узбекистан і Україна тісно взаємодіють у культурно-гуманітарній сфері. Розвиток відносин тут є одним із ключових напрямків діяльності нашого посольства. Творчі колективи постійно беруть участь у різних заходах. Через традиції та культуру починається знайомство з народом. Саме завдяки таким заходам наші країни стають ближчими, і ми розуміємо, наскільки важлива наша роль тут», - зазначив Алішер Хабібуллаєвич Абдуалієв.

Для участі у заході з концертом в Україну прибули танцювальний колектив «Сабо» під керівництвом Муборак Мірзаєвої та ансамбль народного інструменту дутар «Істіклол кізларі» під керівництвом Рузібі Ходжаєвої, що сприяє діалогу культур через презентацію невідомих музичних зразків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук