У цьому році відремонтують проспект Червоної Калини на Сихові

ЕкономікаІрина Скіць, 19 червня 20159020

Депутати Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про внесення змін до переліку об'єктів, видатки на які у 2015 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міста». За відповідну ухвалу проголосували 55 депутатів.

Ухвала передбачає виділення коштів на ремонт дороги на проспекті Червоної Калини, що на Сихові.

«Ми в цьому році робимо багато робіт по трамваю на Сихів. Але окрім колій, потрібно відремонтувати і саму дорогу. Щоб повністю відремонтувати проспект Червоної Калини, потрібно майже 90 млн грн», - сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Крім того, ухвала передбачає виділення додаткових коштів на закупівлю нових автобусів для АТП-1, однак наразі невідома сума, необхідна для цього. Власне, саме це питання викликало дебати між депутатами.

«Ніхто на сьогодні не знає, які це будуть автобуси та їхню кількість. Наразі тільки будуть оголошувати тендер на закупівлю», - сказав Яромир Самагальський.

Депутати пропонували вилучити питання про закупівлю автобусів для АТП-1 і доопрацювати його, утім таки проголосували ухвалу, так і не забравши цього пункту.

Також, згідно з ухвалою, з бюджету розвитку міста виділять 50 тис. грн на зміну зонування у генплані, пов'язану з приватизацією землі кооперативом «Червона Калина».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук