У Варшаві представили два проекти Львівщини, які претендують на фінансування ЄС

ЕкономікаОрися Шиян, 28 липня 201620312
У Варшаві представили два проекти Львівщини, які претендують на фінансування ЄС
фото ЛОДА
Замлинський представляє інвестиційні проекти Львівщини

Сьогодні, 28 липня, у Варшаві представили два інвестиційні проекти Львівщини, які претендуватимуть на фінансування Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020рр.

Основний проект від Львівщини ― «Запровадження системи оперативного реагування на повідомлення про злочини та інші події у Львові», резервний ― «Транскордонні скарби – збереження, розвиток та промоція культурної спадщини» (проект Державного історико-архітектурного заповідника у місті Жовква), повідомляє департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ОДА.

Їх на другому засіданні робочої групи Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020рр. представив 28 липня перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

На засіданні підготували пакет аплікаційних заявок для першого набору проектних пропозицій і великих інфраструктурних проектів, які будуть фінансуватися в рамках цієї програми. 

Програму транскордонного співробітництва створила Європейська Комісія з метою розвитку співробітництва між Європейським Союзом та партнерськими країнами для забезпечення інтегрованого та сталого регіонального розвитку. Вона має сприяти місцевій культурі та збереженню історичної спадщини; підвищувати доступність регіонів, розвитку комунікаційних мереж і систем; сприяти управлінню кордонами та безпекою, мобільністю та міграцією. Бюджет Програми перевищує 183 млн євро. Більш ніж 165 млн євро з цієї суми будуть безпосередньо використані на фінансування найкращих транскордонних ініціатив між інституціями з території Програми. На один проект виділяють суму до 2,5 млн євро.

Територія, на якій реалізовуватиметься програма, складається з основних (темно-зелених) і прилеглих (світло-зелених) регіонів:

Як інформував ZAXID.NET, за аналогічною програмою транскордонної співпраці ЄС Польща-Білорусь-Україна у 2007-2013рр. на Львівщині вдалося реалізувати проект «Скарби прикордоння – охорона культурної спадщини», що представив Державний історико-архітектурний заповідник у місті Жовква.

Тоді Жовква отримала близько 1,4 млн євро. За ці кошти у Жовківському замку повністю перекрили дах, провели протиаварійні роботи, відбудували втрачену західну вежу, облаштували подвір’я, а також відреставрували східну вежу, в якій облаштували виставкові зали.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук