У Венесуелі відбулися сутички демонстрантів з поліцією

СвітЛюбко Петренко, 3 червня 20161580
У Венесуелі відбулися сутички демонстрантів з поліцією

У столиці Венесуели тривають вуличні заворушення. Все почалося з того, що кілька сотень людей вийшли до президентського палацу в Каракасі, тримаючи плакати такого змісту: «Більше жодних розмов. Ми хочемо їжі», «Ми голодні» тощо.

Протестувальники спробували заблокувати вулицю, після чого правоохоронці відтіснили їх від президентського палацу, застосувавши сльозогінний газ. У відповідь демонстранти почали закидувати поліціянтів камінням і пляшками – повідомила інформаційна аґенція Reuters.

Тим часом заворушення були зафіксовані у різних частинах венесуельської столиці. Повідомляється, зокрема, що група людей спробувала викрасти вантажівку, яка стояла поруч з продуктовим магазином.

Тим часом представники влади здійснюють реквізицію продуктів з крамниць того, щоб у подальшому  роздати їх населенню через комітети постачання. Під час однієї з таки конфіскацій мешканці, котрі стояли в черзі, вступили в протиборство з правоохоронцями.

Ситуація у Венесуелі набула критичного характеру на тлі дефіциту товарів першої необхідності, галопуючої інфляції і падіння доходів держави, обумовленого зниженням цін на нафту. Також до цього додалася інституційна криза між виконавчою і законодавчою гілками влади після початку роботи парламенту, де більшість здобула опозиція до чинного уряду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук