У вересні у «Львівській політехніці» з'явиться сучасна лабораторія

СуспільствоОльга Гринько, 21 червня 20176520

IT Cluster облаштує у «Львівській політехніці» сучасну лабораторію. У вересні в університеті відкриють лабораторію IoT Lab. Студенти, які навчаються у НУ «Львівська політехніка» на інноваційній бакалаврській програмі Інтернет речей матимуть унікальну лабораторію.

Лабораторію вже почали облаштовувати у 5 корпусі університету, що на вул. С. Бандери, 28 а. Зараз у приміщенні триває ремонт, який планують завершити за місяць, а саму лабораторію облаштують до кінця літа. Вже придбали частину обладнання: осцилограф, цифрові мультимери, генератори сигналів та інше.

«Навчання за напрямком ІоТ передбачає роботу над хардварною частиною. На сьогодні там ведуться роботи щодо ремонту і обладнання лабораторії, в якій відбуватиметься вивчення таких предметів: мікроконтролери, сенсори і виконавчі механізми, електроніка і цифрова схемотехніка», – розповів керівник освітнього напрямку Lviv IT Cluster Зеновій Верес.

У лабораторії планують обладнати 14 робочих місць для студентів. Поки що це перша лабораторія. Але розробники планують облаштувати ще одну лабораторію, яка буде призначена для виробництва різноманітних пристроїв.

Інтернет речей – розділ комп’ютерних наук, на якому вивчають моделювання «розумних» побутових і не тільки пристроїв за допомогою програмування. IoT Lab стане платформою для розроблення студентами таких пристроїв.

Фінансує проект львівський ІТ-кластер спільно з найбільшими ІТ-компаніями Львова.

IoT – перша інноваційна програма, яку Львівський ІТ-кластер запустив спільно з ІТ-індустрією та академіками НУ «Львівська політехніка» у вересні 2016 року. На ній успішно навчаються більше 50 студентів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук